Výsledkový servis

V sobotu 12. října se závodníci našeho klubu již tradičně zúčastnili Hradišťského Šestikiláku. Jak samotný název napovídá, jedná se o první z řady distančních závodů na vzdálenost 6 km a jede se na řece Moravě. Tento závod je zároveň jednou z podmínek pro vstupní testy do Sportovního Centra Mládeže (SCM) a je to jeden z posledních závodů na vodě v...

Mistrovství republiky v Račicích je každoročním vrcholem červnové veslařské sezóny, na který se jednotlivé kategorie pečlivě připravují. I letos sezóna nejprve patřila žákům, načež o týden později nastoupili dospělí, dorostenci, junioři a senioři.

Minulý víkend, tedy 8. – 9. června 2024 u nás proběhlo Mistrovství oblasti Morava. Naši členové otestovali své síly v moravské a slovenské konkurenci a samozřejmě předvedli skvělé výkony! Atmosféra byla naplněná sportovním duchem, nadšením a vzájemnou podporou. Povzbuzovali je nejen jejich trenéři a rodiny, ale i místní fanoušci, kteří neváhali...

Našemu klubu se podařilo získat cenná vítězství i v početné konkurenci. Kristýna Kárová vyhrála na skifu dorostenek v kategorii 1x dky skupina A, a dvojka mužů U23 ve složení Radim Hönig a Jakub Sprinzl obsadila první místo v kategorii 2- jři/U23 skupiny A.